Live Animations — міжнародна IT-компанія, яка спеціалізується на розробці інноваційної продукції з доповненою реальністю (AR) для дітей. Компанія займається всіма стадіями розробки — від концепту до готового AR-продукту. На сьогоднішній день Live Animations є експертом в області доповненої реальності як маркетингового інструменту не тільки в Україні, а й на міжнародному ринку.
51
роки на ринку
працівників
країна, де представлені продукти компанії
40
4
Офіс, де народжується магія
Історія Live Animations почалася в 2014 році, коли засновнику компанії Андрію Тимошенко прийшла в голову ідея створити продукт для дітей з доповненою реальністю (AR) — живі зошити. Спочатку у команди не було потрібної експертизи, досвіду, розуміння, як і що потрібно робити. Але стійкість, завзятість і впевненість у своїй ідеї не дозволили програти. За 4 роки компанія сильно виросла і стала визнаним експертом у всьому світі у сфері доповненої реальності. Продукція Live Animations продається в 51 країні світу, а серед клієнтів є навіть компанія Disney.
Ми працюємо не покладаючи рук, щоб втілювати в життя нові ідеї!
Єгор Павленко, СТО:
«Я працюю тут із самого початку, ще коли нас було 4 людини. Потім нас стало 40, а в майбутньому, напевно, буде 100, 200 і 1000. Я, чесно кажучи, сприймаю компанію як свою. У мене немає відчуття, що я тут працюю. Тут ти частина того, що відбувається. Вкладаєш і розвиваєшся разом з компанією. Це мені дуже подобається».

Запис вебінару
У Live Animations створили одну з найкращих у світі технологій для виготовлення AR-продуктів. Також на ринку компанію відрізняє від інших досить вузька спеціалізація — вони працюють для сімей з дітьми, що дозволяє максимально сфокусуватися і експериментувати. Серед проектів Live Animations — живі зошити, морозиво з мультиком, цукерки з мультсюрпризом, а також книги з доповненою реальністю. У червні 2018 року компанія отримала одну з найпрестижніших нагород для видавництв — Parents Choice Award — за серію живих книг «Червона шапочка», «Троє поросят», «Вельветовий кролик» та «Маша і три ведмеді».

Сучасні діти, на жаль, не дуже люблять читати, але люблять планшети і смартфони, тому команда Live Animations докладає максимум зусиль, щоб дитячі журнали, книги і розвиваючі ігри були завжди затребувані й популярні.

Ми створюємо для дітей магію
Андрій Тимошенко, СЕО:
«Ми створюємо для дітей магію. Ми створюємо світ, де персонажі оживають і допомагають дітям пізнавати світ. Кожен співробітник працює заради цієї мети, а моє завдання як керівника — відкрито розповідати про те, що ми робимо, бути чесним, ні в якому разі не лукавити і не хитрувати зі співробітниками. У команді все відкрито, все прозоро, всі правила відомі. Інакше це вже не команда. Тому абсолютна чесність і абсолютна зрозумілість правил гри — один з ключових принципів компанії».

У Live Animations унікальна система планування і організації роботи. Це стіни, вікна, дах і фундамент всього, що відбувається. Команді залишається тільки прийти і ефективно працювати.

Тут є сім відділів, у яких робота чітко організована. Усі в компанії знають, навіщо працюють, — знають цінний кінцевий продукт всієї компанії, свого відділу і свій особисто. Описані всі процеси, зрозумілі всі правила взаємодії всередині і між командами. Якщо виникає незрозуміла робоча ситуація, кожен знає, що робити і до кого звернутися. Тут немає питань без відповідей і завислих рішень. У Live Animations є навіть відділ, який впроваджує і пояснює принципи роботи компанії кожному співробітнику.
Кожен співробітник компанії знає, що робити, як робити, коли робити і для чого
Артем, Head of International Sales:
«Мені подобається злагодженість процесів в компанії. Тут чітко визначена відповідальність кожної людини за будь-який окремий напрямок. Кожен знає, що робить і що від нього чекають інші. Це розуміння економить багато енергії і дозволяє працювати більш продуктивно. При цьому, якщо ти хочеш зробити більше, тебе ніхто не зупинить. Ти без проблем можеш рухатися вліво, вправо, розвиватися, дивитися, пропонувати свою допомогу і надавати якесь сприяння іншим. Ось що мені найбільше подобається в компанії».
Четвер — улюблений день багатьох співробітників. У цей день підводять підсумки, роздають нагороди, показують досягнення і результати роботи кожного відділу. У середу ввечері співробітники підбивають підсумки минулого тижня і планують наступну. Це незвично, але довело свою ефективність і дозволило позбутися перекосів ефективності в кінці і на початку звичайного календарного тижня. В такому форматі в п'ятницю ти вже працюєш за новими планами, а в понеділок просто продовжуєш свої справи.
Робочий тиждень починається в четвер
Олена, 3D Lead Generalist:
«Кожного тижня на загальних зборах ми дізнаємося про все, що відбувається: які продукти з'явилися, які результати у кожної команди, скільки компанія заробила за тиждень, які наші перемоги або що пішло не так. Ми радіємо і засмучуємося разом. Кожен знає, що відбувається. Всі відчувають свою причетність і працюють на загальний результат».
Люди в Live Animations хочуть рости, вони прагнуть бути професіоналами, дайте тільки можливість. Тому
навчання — постійний і важливий процес в компанії. Для новеньких тут є програми для ознайомлення, відеосемінари і графіки навчання, які дають розуміння процесів усередині компанії. Для членів команди — наставництво від лідів.
Тут люди прагнуть бути професіоналами
Віталій, Art Director:
«Я в душі ще дитина, мені цікаво писати щось, вигадувати. Тут є для цього всі можливості! Я тут постійно розвиваюся, постійно щось вивчаю. Буквально півтора роки тому я взагалі не знав, що таке доповнена реальність. Може, бачив якісь ролики, і все. А тепер я не бачу меж розвитку і навчання. Стільки всього ще потрібно вивчити, стільки всього цікавого кожен день і круглий рік».
Керівники мають широкий світогляд і досконально знають продукт. Вони можуть в двох словах пояснити майже будь-який процес і завдання. А також мотивують розвиватися — підкидають цікаві відео для навчання, впроваджують нові інструменти для роботи, проводять додаткові семінари та вебінари всередині компанії. Крім цього, в компанії працює цілий відділ, який відповідає за навчання. Працівники з цього відділу допомагають кожному розвиватися, складають індивідуальні програми, підбирають актуальні курси, а також запрошують різних фахівців для семінарів.
Андрій, Technical Lead:
«Я не можу працювати довго над одним і тим же завданням. Я творча людина, і рік робити одне і теж — для мене це каторга. А тут такого немає. Сучасні підходи до програмування дають абсолютно несподіваний результат у швидкості роботи над проектами. Ми можемо на один проект витратити чотири тижні, а на іншій — три дні. Кожен день у тебе нові цікаві завдання та виклики».
Робота в Live Animations — це гра, в якій кожен знає правила і отримує задоволення від процесу. Тут обирають найкращого співробітника щотижня, а потім за результатами цілого року. Кожен день співробітники набирають бали: за навчання, за хороший результат роботи, за допомогу іншим, за порядок на робочому місці. За перше місце кращий співробітник року отримає тижневу поїздку в Нью-Йорк, за друге і третє місця — цінні подарунки та бонуси.

Є ще «креативна рада» — формат генерації ідей, в якому беруть участь усі співробітники по командам. Кращі ідеї обов'язково реалізують, а переможці отримують подарунки та грошову винагороду.
Генерація ідей — постійний процес у компанії
Анастасія, Head of HR:
«Мене мотивує те, що я бачу тут успішних людей і хочу бути схожою на них. Це спонукає розвиватися і рухатися далі. І дуже приємно, що результат твоєї роботи і старань оцінюється в компанії. Завжди коли ти робиш щось класно, це не залишається непоміченим. У компанії цінують людей, які працюють на результат».
Фелікс, Lead 3D Animator:
«У цій компанії я можу бути абсолютно щирим у всьому. Якщо мені потрібно прийти на роботу трохи пізніше через особисті проблеми, я не буду виправдовуватися, що у мене температура, або видумувати щось інше. Я знаю, що мене зрозуміють. Я прийду пізніше і піду пізніше. Мені подобається, що тут у мене є така можливість».
У Live Animations усі співробітники оптимісти, відкриті для всього нового. Замкнені в собі люди, які не готові до чогось нового, тут не приживаються. У компанії говорять, що вся команда схожа на велику сяючу і радісну кулю. Всі працівники товаришують і багато часу проводять один з одним поза роботою. Закрили спринт — пішли разом відпочивати.
Коли сорок людей виїжджають кудись разом, це завжди дуже весело
Наталія, Head of PR:
«Мені подобається, що у нас відбувається постійна трансформація і невідомо, яка наступна ідея вистрілить в проекті. Мені подобається, що ми діємо небанально і непересічно в своїх ідеях і продуктах. Я обожнюю спостерігати за людьми, які вперше бачать результат нашої роботи. Захват в очах і трансформація свідомості — це надихає на нові звершення!»
Надія, CFO:
«Коли виникають труднощі, перше, що ми робимо, — відключаємо серйозність. Тоді всі проблеми вирішуються набагато простіше, все чарівним чином налагоджується. Напевно, це тому, що ми створюємо магію, а вона допомагає нам вирішувати складні питання».
Кожен корпоратив проходить дуже душевно. Наприклад, останній раз всі разом їздили на пейнтбол. Багато хлопців грають на гітарі або співають, тому музичний пікнік всім колективом — це про них. А ще тут є правило — кожен великий закритий проект святкувати виїзною подією.
Якщо тебе надихає продукт Live Animations і ти хочеш стати частиною колективу, який дуже любить те, що робить, тобі завжди знайдеться місце в цій чарівній команді!