Сучасно, грамотно і доступно розповідаємо про вашу компанію і корпоративну культуру
Розміщення вакансій, створення кар'єрних сторінок, медійні спецпроєкти і комплексні проєкти з розвитку бренду роботодавця
Write Close
Close
У мене ще є запитання!
Messenger
Happy Monday — команда професіоналів, яка допоможе грамотно донести інформацію про вашу компанію і корпоративну культуру, що особливо важливо для молодих претендентів. Ми розповідаємо про цінності, які молоді таланти отримають у вашій компанії, показуємо можливості і формуємо пул лояльних кандидатів ще до того, як у вас відкриється вакансія.
Створюємо комплексну історію вашого бренду роботодавця
Чому розвивати бренд роботодавця так важливо:
41%
на 41% знижуються витрати на найм одного співробітника
50%
на 50% зростає число якісних заявок від кандидатів
67%
67% кандидатів погодяться на більш низьку зарплату, якщо у компанії відомий і сильний бренд роботодавця
Що ми пропонуємо?
Ми не просто розміщуємо матеріали, а й просуваємо їх
Розміщуємо у спеціальних розділах Happy Monday
Матеріали про компанію, спецпроєкти, вакансії — всі свіжі та актуальні матеріали з'являються в окремих тематичних розділах сайту Happy Monday
Публікуємо і рекламуємо у Facebook
У нас активна Facebook спільнота, з 20 000 учасників і ми дружимо з Facebook Ads. Кожне оголошення адаптовуємо і налаштовуємо під певну цільову аудиторію, для якої створюється матеріал
Публікуємо у Telegram
Ми публікуємо всі матеріали в нашому Telegram-каналі. Кількість підписників в ньому сягає більше 10 000 і зростає з кожним днем (сподіваємося, ви теж вже підписалися)
Включаємо у щотижневу розсилку
Email-маркетинг все ще один з найефективніших інструментів у діджиталі. Раз на тиждень ми відправляємо розсилку Щасливих Понеділків — і ваші оновлення теж там будуть
Приклади реалізованих проєктів
Кар'єрна сторінка для компанії Beetroot
Хакатон для студентів харчових технологій для компанії МХП
100 студентів протягом 30 годин працювали над пошуком ідей технологічної оптимізації виробництва. Метою заходу було зібрати талановитих проактивних студентів, познайомити їх з фахівцями галузі, а також компанією, в якій вони можуть пройти практику і стажування в майбутньому.
Відео про команду, культуру та кар'єрні можливості в Livingston Research
Відео, фотосесія та кар'єрна сторінка для компанії Govital
Як працювати в компанії, яку визнали найдемократичнішою в світі? Beetroot — компанія, в якій немає бюрократії, а замість офісу — затишний будинок і домашні тапочки. Про все це та багато іншого у красивому, стильному лонгріді про компанію, культуру, людей і можливості.
Живі історії співробітників, відеоекскурсія по офісу, сленг, молодь і Дарт Вейдер. Як працювати в Livingston Research від першої особи в яскравому динамічному відео від команди Happy Monday.
Офіс, де комфортно креативити. Відносини, побудовані на довірі. 6 принципів компанії, якими пронизаний кожен процес і проєкт. У фото, відео та історіях співробітників ми розповіли, як працювати в Govital. Стильний лонгрід про компанію, який переглянули понад 15 000 осіб.
Happy Monday в цифрах
180 000
переглядів сторінок на місяць
80 000
21 000
51 000
10 100
унікальних користувачів на місяць
підписників
в Facebook
реакцій в Facebook
на місяць
підписників у Telegram
Ми працюємо з більш ніж 80 прогресивними компаніями країни, щоб кандидати знаходили осмислену кар'єру, а не просто роботу.
Хто наша аудиторія?
Студенти

Особи віком 17-22 років. Активні, освічені, їм не достатньо відсиджуватися на парах. Вони шукають практичних знань і цікавих кар'єрних можливостей. Будучи молодими, вже планують своє майбутнє, свідомо підходячи до вибору першого місця роботи, компанії, колективу.
Молоді спеціалісти

Молоді люди віком 22-30 років. Вони завжди в пошуку нових можливостей, відстежують тренди, розвиваються професійно. Вони амбітні, знають собі ціну і обирають компанію, в якій зможуть реалізувати свої цілі.

Світчери

Талановиті люди віком 25-35 років, які спробували себе в професії, яку обирали за порадою батьків або з власної наївності. Зрозуміли, що хочуть розвиватися в іншому напрямку. Вони знайомляться з новими сферами, компаніями і можливостями, щоб обрати свій напрямок розвитку і позицію.
Відгуки наших клієнтів
«Робота з командою Happy Monday — це абсолютно зріле, професійне і взаємодоповнююче партнерство. Партнерські відносини — це те, що найбільше підкуповує. З одного боку, команда завжди показує готовність адаптуватися під індивідуальні вимоги та цілі партнера, з іншого — спрямовує в правильне русло, підказує, радить і переживає. І в цьому збалансованому підході, мабуть, і криється секрет успіху їх проектів і комфортність процесу. А ще абсолютно сприятлива і позитивна емоційна атмосфера! Атмосфера натхнення, зацікавленості, спільної мети, одним словом — робота з однодумцями. Порада майбутнім партнерам — дозволяйте експериментувати і довіряйте незвичайним для вас пропозиціям або рішенням Happy Monday, і результат вас порадує».
Тетяна Юрченко
PR Director Dentsu Aegis Network Ukraine
Давайте розповімо всім, що у вашій компанії понеділки щасливі!