Антикризова кар'єрна допомога

Звіт по проєкту безкоштовних консультацій
від експертів для тих, хто потрапив в професійну халепу
Як виникла ідея проєкту?
Кар'єрний портал Happy Monday створено для того, щоб кожен знайшов улюблену роботу. Для цього ми збираємо професійні поради у вигляді статей, організовуємо кар'єрні конференції, публікуємо вакансії та знайомимо з найкращими роботодавцями.


Під час карантину ми усвідомили, що час надавати адресну допомогу. Багато людей опинилися у важкій ситуації: їх поставили перед фактом скорочень, звільнень, неоплачуваних відпусток. До такого розвитку подій не був готовий майже ніхто.


Тому ми запустили соціальний проєкт «Антикризова кар'єрна допомога» — платформу, де поєднали небайдужих професіоналів з тими, хто потребує термінової підтримки та поради.
Ми зрозуміли, що світло в кінці кар'єрного тунелю є!

Проєкт тривав з 8 квітня по 22 травня. За ці півтора місяці у ньому взяли участь більше 100 експертів, які безкоштовно допомогали людям повірити в себе і зарядили вірою в краще. Причому заряджалися як клієнти, так і експерти.

Відгуки учасників свідчать, що консультації допомогли їм по-новому поглянути на власний досвід, розширити уявлення про потенційні напрями розвитку, виправити помилки у резюме і підготуватися до співбесід. А дехто після консультації навіть отримав оффер :)
Який результат ми отримали?
Результати проєкту
426 заявок
загальна кількість заявок, яку ми отримали
107 волонтерів
кількість експертів-консультантів, які долучились до проєкту
324 консультації
кількість проведених консультацій в межах проєкту
487 годин
кількість годин, яку експерти інвестували в допомогу про боно
Профіль учасника проєкту
Цікаві факти
28 хв

мінімальна тривалість однієї консультації
1

мінімальна кількість консультацій на експерта
6:00

час найранішої консультації у межах проєкту
21

вік наймолодшого учасника проєкту
184 хв

максимальна тривалість однієї консультації
24

максимальна кількість консультацій на експерта
23:00

час найпізнішої консультації у межах проєкту
53

вік найстаршого учасника проєкту
Відгуки учасників
Я заповнила заявку на «Антикризову кар'єрну допомогу» наступного дня після того, як дізналася, що проєкт, в якому я працювала майже три роки, закривається наприкінці місяця. Почуття були змішані: з одного боку, був сум і страх перед майбутнім, з іншого — азарт і розуміння того, що зміни давно були мені необхідні. Лайф-коуч Алла Адам допомогла мені зорієнтуватися в ситуації, що склалася, і всього за 30 хвилин підсвітила ті питання та можливості, про які я навіть не думала. Я отримала відповіді на всі свої запитання, а також як бонус — купу ідей, як можна монетизувати свої навички, з чого починати та на яких платформах. Я дякую Аллі за професіоналізм, емпатію, оптимізм і конкретну практичну інформацію, яку вже починаю використовувати.
Анастасія Бойченко
(консультантка Алла Адам)
Це була дуже корисна та професійна консультація! Я побачила, яку серйозну попередню підготовку перед розмовою провела Марина! Структурована бесіда, ділові та мотивуючи поради, уважність та повага. Відчувається захопленість своєю справою. Я дуже задоволена знайомством з Мариною та її консультацією!

Рекомендую її і як професійного HR -а, і як кар'єрного консультанта! Хай їй щастить!

І дякую засновникам проєкту та тим, хто бере в цьому участь! Це добра справа! Дякую!
Наталія Харицька
(консультантка Марина Молчан)
Данный проект очень полезен не только в условиях кризиса, но и в целом для помощи в преодолении карьерных проблем. Приятно удивило количество специалистов, желающих помочь в столь нелегкий период. Несомненный плюс — знакомство со специалистами рекрутинга и HR, живое общение и понимание, что рекрутер — такой же человек, выполняющий свою работу, а не снисходительная особа, готовая закидать провокационными вопросами.

Весьма благодарна общению (именно общению, а не консультации) с экспертом Наталией, высококлассным психологом и замечательным эмпатом. Она смогла рассмотреть причину моего карьерного ступора и самоопределения. Мы проработали вместе ту ситуацию, и это помогло начать путь по преодолению негативного опыта, столь болезненного и мешающего мне в выборе дальнейшего профессионального развития.
Екатерина Петренко
(консультантка Наталия Щербина)
Ваш проєкт реально класний і дуже потрібний не тільки у сьогоднішніх реаліях, а й загалом, тому що багато людей просто уявлення не мають про стратегію побудови своєї кар'єри та пошук роботи. Також приємно усвідомлювати, що є люди, котрі готові допомагати іншим навіть у скрутні часи. Звісно, що за годину неможливо повноцінно попрацювати з консультантом над стратегією пошуку роботи, проте це вже є гарний старт для того, щоби переосмислити себе, свій досвід і свій підхід до пошуку роботи. Я дуже вдячна Олександрі за те, що вона цю годину змогла виділити на допомогу мені. Я отримала багато цінних порад та інсайтів, а ще детальний і жорсткий розбір свого резюме, якого мені так не вистачало. Загалом я отримала гарний поштовх, намітила собі подальший план і далі вже буду працювати самостійно.
Юлія Ліфанова
(консультантка Олександра Павлова)
Цю кар'єрну консультацію можу порівняти з підтримкою тренера перед важливим конкурсом. Якщо коротко: професійно, конкретно, з позиції саме підтримки, а не критики. Я попросила про консультацію, оскільки через зміну і спеціальності, і галузі роботи опинилася в ситуації, коли малий досвід в спеціальності не дозволяє претендувати на високу посаду і зарплату, а значний попередній професійний досвід призводить до того, що роботодавці оцінюють мене як «надто кваліфіковану» на початкові позиції. Розраховувала саме на допомогу в підготовці до співбесіди, однак додатково Ольга проаналізувала і моє резюме, й надала поради щодо опису в соцмережах (зокрема, LinkedIn).

Результат перевершив мої найкращі очікування. Після консультації я зрозуміла, на чому саме слід зробити акцент в резюме, виходячи з моєї ситуації, про що слід домовлятися з роботодавцем, а де опускати планку не можна, незважаючи на незначний ще досвід у конкретній спеціальності. Ольга допомогла подивитися на резюме і співбесіду з точки зору рекрутера: цінуючи його час, допомагаючи йому побачити найважливіше, а разом з тим – дозволити йому професійно робити свою роботу, не намагаючись самостійно геть усе передбачити. Було дуже приємно спілкуватися з Ольгою, бо крім того, що вона чудовий спеціаліст, вона і людина дуже привітна і чуйна. Щиро дякую Ользі та Happy Monday за цю унікальну і дуже підсилюючу допомогу!
Дана Кушплер
(консультантка Ольга Клесман)
Это первая в моей жизни карьерная консультация, я хотела получить оценку себя как специалиста, понять, правильно ли я сама себя оцениваю, верные ли у меня стремления. Признаюсь, я вообще не понимала как будет выглядеть консультация, даже легкое волнение испытывала.

Доминика потрясающий специалист! Мне кажется, она с первых минут меня поняла и очень тонко вела к откровенным ответам, за что особенное спасибо! Наши запланированные 60 минут незаметно превратились в 90 минут интереснейшего разговора! Готовлю резюме и планирую повторить :)

Результат консультации — то, что мне кажется очевидным навыком специалиста моей отрасли, оказывается, далеко не всем свойственно, оказывается, о своих достижениях нужно не только на собеседовании говорить, но и в резюме написать, оказывается, резюме — это не просто перечень навыков и умений. И подготовить достойное резюме — это интересный проект. Когда я пишу коммерческое предложение, я думаю о том, что важно для клиента, как сделать документ читабельным, легким к восприятию и принятию решения. Парадокс, но в своем же резюме я забыла об этом! Спасибо, что мне напомнили и направили!

Happy Monday, вы делаете очень важную работу! Искренне желаю вам новых идей и блестящей их реализации!
Марина Прокопчук
(консультантка Dominika Ivanova-Bekar)
За 45 минут Яна помогла мне не просто мотивационно, мол, — вперёд! ничего не бойся, — а дала системные и практические советы.

Мой вопрос связан с переходом из сферы менеджмента организаций в project management в IT. Яна проверила соответствие моих компетенций с требованиями рынка, подсказала, какие хард скилы необходимы, и самое главное — ограничила сферу знаний, которые нужно иметь для начала, если нет технического бэкграунда.

После консультации я сразу же составила план обучения и теперь следую ему с уверенностью.

Этот проект и, в частности, Яна, помогли мне перестать бороться с неопределенностью, а стать гибкой в гибкой среде. Благодарю за поддержку, она так ценна!
Владислава Скороход
(консультантка Яна Зубкова)
Це настільки важлива справа, безмірна повага і вдячність вам за проєкт. Людям дійсно була необхідна психоемоційна підтримка, і ви спромоглися її надати. Мені допомагала пані Ольга Максименко. Дуже уважна, не пропускає ніякого слова, допомагає дійти до дуже незвичних відкриттів. Власне, людина може навіть не звертати на певний спектр життя уваги, вважаючи, що це її точно не турбує і все добре, а якщо копнути глибше — усе може виявитися навпаки. Якраз ця чутливість та вміння виокремлювати «просо від полови», яке має пані Ольга, допомагає розібратися у подальшому русі. Ще раз спасибі за працю усім, хто бере участь у цьому проєкті. Нових досягнень!
Галина Поліщук
(консультантка Ольга Максименко)
Проект помог найти специалиста своего дела! Евгения — отличный карьерный консультант. Помогла мне описать и систематизировать правильно мой предыдущий опыт для нахождения новых карьерных возможностей, а также узнать все подводные камни до трудоустройства. Спасибо!!!
Михаил Булгаков
(консультантка Евгения Бова)
Спасибо вам за такую инициативу и Ирине, что откликнулась на мой запрос. У нас получилась не просто консультация, а психотерапевтическая сессия. После первой сессии Ирина предложила провести еще одну, и таким образом выделила мне 2 драгоценных часа, за что я очень благодарна. Настрой после сессий очень оптимистический, немного навели порядок в голове и есть почва для дальнейшей работы над собой.
Людмила Плескач
(консультантка Ирина Овчаренко)
Діана просто неймовірна, ми з нею спілкувалися близько 2 годин, за цей час вона дала мені величезний об'єм корисної інформації і реально дієвих порад. Мій запит був по резюме, але Діана не тільки розібрала його по пунктах, а й підказала багато важливих супутніх моментів. Дуже поглиблена, якісна і змістовна консультація. Дякую вам величезне, що в таких умовах допомагаєте і особлива подяка Діані❤️
Леся Вілінська
(консультантка Діана Рижкова)
Проєкт дуже потрібний, команда HM — просто найкращі! Консультантка Ольга присвятила розмові зі мною цілу годину замість обіцяних 30 хвилин, слухала дуже уважно, добре структурувала розмову і робила нотатки. Усі її коментарі — дуже вчасні і спрямовані на те, щоб допомогти мені краще почуватися вже зараз. Я рада, що завдяки цьому проєкту змогла познайомитися з Ольгою, дізнатися про її підхід і сподіваюся, що трошки згодом ще буду консультуватися у неї (розглядаю варіант придбати коуч-курс).
Ліліана Філіпчук
(консультантка Ольга Максименко)
Я дуже вдячна за проєкт та надану консультацію. Я звернулася з питаннями щодо профорієнтації, моїм консультантом була Юлія Єфименко. Юлія завчасно підготувалася до зустрічі, ознайомилася з моїм резюме та питаннями, які мене хвилювали, тож час консультації було використано максимально ефективно. Я отримала розгорнуті, детальні відповіді на свої питання, дізналася, як іще можу застосувати свій досвід та навички, які позиції розглядати, які є альтернативні варіанти, отримала практичні поради, на основі яких сформувала план подальших дій. Юлія дуже чуйна, уважна і приємна у спілкуванні людина. Дякую за професіоналізм та високу якість наданої консультації, дуже рекомендую.
Олена Аксьонова
(консультантка Юлія Єфименко)
Хочу висловити подяку вам, Happy Monday, за таку ініціативу. Безкоштовна консультація виявилась дуже актуальною для мене. А те, наскільки швидко ви все організували, викликає захват. Браво!


Окремо хочу подякувати консультанту Анні Меламед, яка допомогла мені поправити та перефразувати формулювання в резюме, перебудувати структуру. Це допомогло краще виділити мої сильні сторони, досягнення та позбутися бездушних канцеляризмів. Після редагування резюме відчула себе значно краще — більш впевненою у своїх силах та намірах.


Дякую всім учасникам!
Світлана Будайчик
(консультантка Анна Меламед)
Отримала від Олени рекомендації по покращенню резюме, провели тестову співбесіду. Отримала цінний зворотній зв'язок з приводу сильних сторін, та зон росту. Пройшла тестування і отримала картину свого мотиваційного профілю, що дозволило мені краще розуміти себе і правильно себе «продавати». Інколи, після спілкування з рекрутерами, відчуваєш себе так, наче з тобою все не так. Спілкування з Оленою, мені ще раз показало, що зі мною все так і я маю крутий досвід, і при правильній подачі знайду ту роботу, в якій я зможу реалізувати свій потенціал. Щиро дякую ❤️
Вікторія Андрушко
(консультантка Олена Кіріченко)
Наталія професіонал своєї справи! В невимушеній бесіді, аналізуючи мої відповіді на питання, надала рекомендації стосовно пошуку роботи, методи пошуку, поради по напрямку і коментарі по супровідному листі. І я дуже вдячна їй, що це були не загальні рекомендації, а підібрані індивідуально під мої питання. Дуже рекомендую!
Світлана Коваль
(консультантка Наталія Бексяк)
Кар'єрні консультанти
які брали участь в проєкті і яким ми неймовірно вдячні!
Татьяна Волошина
8 лет в HR, более 4 лет консультирую по поиску работы и развитию карьеры. Опыт работы в фарм отрасли, страховании, IT. Веду блог о поиске работы, телеграм-канал и активно развиваю карьерное консультирование в Украине.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Катерина Асаулюк
Руководитель отдела подбора и адаптации персонала Укрзалізниця. Подбор персонала - это мое хобби. Начинала карьеру с рабочей профессии. Знаю где искать таланты, как их привлекать, как выстраивать эффективные коммуникации.
+ Подбор руководителей, выстраивание hr систем, поиск и внедрение новаторских решений для бизнеса.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Катерина Маргітіч
8 років у продажах. Банківський сектор (міжнародні банки: Unicreditbank, Ukrsibbank BNP Patinas Group). 5 років в управлінні персоналу та в рекрутингу. Спочатку банківський сектор, а потім , IT. Кар'єрний консультант у проєкті «Воїну гідна праця» від МОМ ООН. Закрила 1000+ вакансій, та в 5 разів більше співбесід. Успішно провела оцінки персоналу у кількох компаніях. Провела десятки кар'єрних консультацій, в результаті яких клієнти успішно себе реалізували і змінили життя на краще.

Профіль у соціальних мережах: Facebook
Ірина Сулацька
6 років досвіду в ІТ рекрутингу, ~3 роки викладання (рекрутинг, сорсинг, HR), 2 роки написання статтей (happymonday, sourcecon), 3 роки редагування резюме, супровідних листів, консультацій про «як шукати роботу і з чого почати», індивідуальних консультацій про «як стати рекрутером».

Профіль у соціальних мережах: Facebook
Алена Пересунько
8 лет работы в рекрутинге в разных сферах (retail, horeca, FMCG, IT). Работала, как в международных компаниях, так и в украинских стартапах. Имею опыт построения с нуля рекрутингового процесса.
1,5 года опыта в IT рекрутинге. 3 года опыта на позиции HR Manager.

Профиль в социальных сетях: Linkedin
Ольга Гуртова
Психолог, HR, рекрутер, маю 10 рокiв досвiду. Працювала як в рекрутингових агенцiях, так i в компанiях iз рiзних сфер дiяльностi, останнi 2 роки працюю у IT сферi. Могу допомогти знайти роботу і будувати кар'єру у великому і малому бізнесі.

Профіль у соціальних мережах: LinkedIn
Мирослава Осадча
Маю 2,5 роки в HR та рекрутингу. Працювала з вакансіями різних рівнів в комунікаціях, креативі, ІТ, з адміністративними позиціями. Є керівником HR-функції в групі компаній One Philosophy. Проводила кілька тренінгів про класне CV, як обрати «свого» роботодавця та що таке хороший зворотний зв'язок.

Профиль в соціальних мережах: Facebook
Катерина Вольська
Сертифікований коуч, бізнес-тренер та засновник HR компанії UniSkill. 3 роки на позиції HRD в міжнародній групі компаній Aerostar Group. Сертифікований бізнес-тренер ICBT, сертифікований коуч-консультант Wiesbaden Academy, WIAT.

Закінчила навчання для тренерів в Erickson Coaching International, авторський курс Marilyn Atkinson. Спікер на профільних заходах і HR-конференціях. Автор профільних статей на провідних HR ресурсах України (robota.ua; work.ua; happymonday.ua)

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Катерина Реутова
HR generalist и сертифицированный коуч ICU. Имею пятилетний опыт сфере управления персоналом. Последних два года специализируюсь на развитии и раскрытии потенциала сотрудников. В основном работала в группах компаний, в аграрном секторе и сферах строительства. Знаю как определить и развить навыки и компетенции сотрудника, которые позволят создать наибольшую ценность для организации. Провела более 240 индивидуальных коуч сессий, 300+ часов групповых сессий, брейнштормов, тренингов, лекций.

Профиль в социальных сетях: Facebook, Сайт
Катерина Заславська
HR-експертка, кар'єрна консультантка. 10+ років в управлінні персоналом - побудова HR-систем, розробка програм рекрутингу, адаптації, оцінки та мотивацій. Пройшла шлях від HR-менеджерки до директорки Київського офісу компанії. Тренерка з тем побудови HR-систем, розробки особистих цілей та пошуку нової роботи, боротьби з вигоранням, як наважитись на зміни тощо. Консультую молодих спеціалістів з пошуку першої роботи та професіоналів з досвідом роботи, які хочуть змінити компанію/індустрію чи професію. Провела 70+ тренінгів та консультацій.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Домініка Іванова-Бекар
HR експерт, маю більше 15-ти років управлінського досвіду на посадах HRD у національних та міжнародних компаніях у сферах: e-commerce, retail, туризм, FMCG та IT. Призер Премії HR бренд Україна 2013. З 2016 року є волонтером, кар'єрним консультантом та коучем в проєктах Центру Зайнятості Вільних Людей.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Каролина Павловская
Коуч и консультант по самореализации и личностному росту. Окончила курс «Профессиональный коуч» в школе Ицхака Пинтосевича (+ сертификация), «Коучинг Предназначения» у Русланы Орловской, семинары по профориентации детей и взрослых в Giunti Psychometrics Ukraine. 100+ часов личной практики в коучинге. Выпустила воркбук для самопознания, повышения уверенности в себе, поиска любимого дела. Помогаю людям найти свои таланты, сильные стороны, любимую деятельность, раскрыть потенциал.

Профиль в социальных сетях: Instagram
Ольга Гончарова
Більше 10 років тому я прийшла в сферу HR, щоб допомагати людям, пройшла шлях від рекрутера до HR-партнера в міжнародніх FMCG та IT компаніях. Зараз я займаюся кар'єрним консультуванням та допомагаю кандидатам з тим, щоб роботодавці розгледіли їх. Вчу бути на співбесіді собою, спираючись на свої сильні сторони.

Профіль в соціальних мережах: Facebook , LinkedIn
Олена Господ
Практикуючий IT рекрутер з 7 роками досвіду.
Працювала з вакансіями на ремоут,
на релокейт до Німеччини, по ринку США, в найбільшы фінансові структури світу, у великі аутсорс та не великі продуктові компанії України.

Створила телеграм канал CatchOn, мета якого розширити знання про фінансові доходи різних професій, в різних частинах світу.

Більше про мене на Linkedin
Наталія Кузьмак
Маю великий досвід роботи в державних установах. Створення установи з нуля, реорганізації, ліквідації. Проведення конкурсів. Адаптація.

Профиль в соціальних мережах:
Facebook
Ирина Науменко
Бизнес-тренер, психолог. 12 лет - HR в украинских и международных компаниях. 8 лет - опыт проведения тренингов в темах управленческой эффективности, эмоционального интеллекта, коммуникации, поиска призвания и самореализации в компании. Ключевые должности: Директор по персоналу, Руководитель отдела обучения, Бизнес-тренер, Руководитель отдела оценки. Ключевые компании: Centravis, Interpipe, Together Networks, АЛЛО.

Профиль в социальных сетях:
Facebook
Уляна Ходорівська
Кар'єрна консультантка, 1000+ годин приватної практики. Працюю з темами: зміни сфери діяльності, виходу з вигорання та кризи, професійних трансформацій, самопрезентації в переговорах (зокрема, про гроші) та з професійною самооцінкою. Сфери: від медіа до IT, офісні спеціальності, творчі професії, власний бізнес як кар'єра.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook
Ольга Клесман
Карьерный консультант, Head of НR в IT компании. Несколько раз кардинально изменила карьерную траекторию. Новый счастливый поворот моей карьеры был в 44 года.

Профиль в социальных сетях:
Facebook
Євгенія Склярець
10 років у сфері HR у компаніях FMCG: Anhouser Busch InBev та Mondelez Int. Пройшла шлях від Асистента до HR Manager, країни Східної Європи, маю досвід міжнародного призначення та можу поділитися досвідом і лафхаками. 4 роки лідую проект з кар'єрного розвитку для співробітників. Радо надам консультаціі з кар'єри, а також з персонального розвитку.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook
Андрій Стрехалюк
Консультант у сфері HR, executive search, рекрутменті, розвитку лідерства й формуванні високоефективних команд, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Розвивав кар'єру як в українських, так і міжнародних компаніях (Студія «1+1», Amrop, DuPont, Mondelez International, Innovecs, Zeo Alliance), має досвід побудови функції рекрутменту, трансформації HR на регіональному й глобальному рівнях в Україні, СНД, Європі (EMEA) та США.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Анна Меламед
Карьерный коуч и HR, консультант в методе позитивной психотерапии. ОР в бизнесе в сфере HR с 2001 года. Работаю с профвыгоранием, нахождением work-life balance, развитием компетенций, личным брендом в найме, карьерными переходами, переход в свой бизнес из найма. Сейчас консультирую на предмет психологической устойчивости и поиска внутренних ресурсов в период изменений.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Юлія Васильєва
Кар'єрний консультант, рекрутер і HR-бізнес-партнер. Психолог за освітою. Cтажувалася/працювала в провідних міжнародних і вітчизняних компаніях (Microsoft, McDonald's, L'Oreal, "ТРК Україна", 1+1 media). В HR-сфері з 2011 року, консультую з 2018 року. Маю особистий успішний досвід кар'єрних переходів та освоєння нових професій (PR, маркетинг, HR, копірайтинг, SMM). Сертифікована спеціалістка CEB SHL Ukraine з курсу «Планування індивідуального розвитку».

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Ольга Мирошниченко
HR, коуч, консультант з пошуку роботи, планування кар'єри, професійного розвитку та формуванню персонального бренду.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Артур Федоренко
Занимаюсь рекрутингом и HR более 7 лет. Собрал более 5 крупных коллективов. Запустил образовательную платформу для рекрутеров и HR — Точка отбора. Моя цель — повысить уровень компетенции рекрутинга на рынке.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Світлана Кучер
Кар'єрний консультант з 10-річним досвідом у сфері HR та управління бізнесом. 12 років керувала великою освітньою компанією. Досконально знає процес найму з позиції роботодавця. Звикла дивитися на ситуацію з різних сторін та шукати нетривіальні рішення. Невиправний оптиміст. Вміє підтримати та надихнути.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Катя Глушеня
Head of HR в LABA. Складываю пазл «работодатель-соискатель» больше 6 лет. Помогаю компании найти классных ребят, соискателям построить стратегию поиска работы, сделать резюме и сопроводительное, которое зацепит нанимающего менеджера. За этот год провела 60+ консультаций, помогла обновить больше 200 резюме и сопроводительных писем.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Марина Мовчан
Chief People Officer в IT компанії, Organizational development консультант в консалтинговій компанії. Маю понад 10 років досвіду в People management.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn


Галина Островерхова
Маю 5 років досвіду в управлінні персоналом.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Анастасія Якименко
Kaр'єрний стратег, коуч, психолог. Маю досвід роботи HR business partner в різних компаніях, в т.ч. ІТ. Допомагаю клієнтам розуміти свої цінності, знаходити сенс в тому, що робиш, і будувати кар'єрні стратегії, ставити цілі. І як результат — займатись діяльністю, що подобається та приносить дохід. Провела більш як 200 годин кар'єрних консультацій/коуч сесій, тренінгів з пошуку роботи. Маю досвід роботи практичним психологом 7+ років.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Юлія Павловіч
Кар'єрний консультант та консультант з дiлового стилю. Сертифiкованый консультант з SDS-5. Почала в 2012 роцi як рекрутер та пройшла шлях до CHRO (2018) в IT компанії. Працювала як консультант та співзасновник в мiжнародному проєктi «Кар'єра та материнство». Консультувала жiнок в Українi, та за кордоном ( Великобританiя). Допомагала будувати кар'єру після декрету та знайти нову професiю. Досвiд у підборі, оцінці, адаптації та розвитку персоналу.
Здобуваю освіту гештальт-терапевта, що збагачує мій досвід роботи з людьми.

Профілі в соціальних мережах: LinkedIn, Facebook

Евгения Бова
В HR c 2007 года (от рекрутера до директора по персоналу, в таких сферах как retail, B2В, производство). За свою карьеру просмотрела более 30 000 резюме, провела более 10 000 собеседований на самые разные позиции.
С 2018 года провожу частные консультации по поиску работы и развитию карьеры. Провела более 100 индивидуальных консультаций и обучила кандидатов тому, как составить продающее резюме и успешно пройти собеседования.

Профиль в социальных сетях: Instagram
Ирина Овчаренко
Психолог, профконсультант, психодиагност. 7+ лет опыта в консультировании, оценке персонала и психотерапии. Специализируюсь на запросах по профориентации взрослых.
Более 600 индивидуальных консультаций, десятки семинаров, мастер-классов и вебинаров, статьи и руководства по психологии. В работе фокусирую внимание на понимании себя и своих особенностей, и использовании собственных ресурсов для построения хорошей жизни, и в частности, карьеры. Также, занимаюсь психотерапией и консультированием по личным проблемам.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Віра Проценко
Віра Проценко, засновниця компанії GOLOVABOUTIQUE, напрямками якої є: підбір персоналу, створення та покращення всіх hr процесів, кар'єрні консультації і коучінг ефективності. Авторка трансформаційного проекту «Бери й Роби», авторка коучпланеру "Бери й Роби". Авторка колонки карєрного консультанта в "Юридична Газета". З 2012 по 2018 роки працювала в АО Arzinger, кар'єру розпочала з посади Директорка з персоналу, з квітня 2017 року займала посаду Операційного Директора. Була керівником відділу з найму персоналу в компанії Staff Service. Маю більше 15-ти років досвіду у сфері управління персоналом, створенні ефективних команд, підвищенні рівня пізнаваності бренду роботодавця, створенні натхненної корпоративної культури. Є сертифікованим коучем та сертифікованим фахівцем з НЛП.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Елена Иванчикова
Карьерный консультант и коуч Международного Союза Коучей ICU. Работаю с запросами по профориентации, созданию резюме, моделированию собеседований, позиционированию в LinkedIn. Опыт в HR сфере более 8 лет. До HR направления работала в сфере Ритейла в Операционных Департаментах и Продажах. Знакома с B&B и B&C сегментами.

Профиль в социальных сетях:
Facebook
Ірина Горлач
Протягом останніх 5 років розвиваю проекти в громадському секторі, а саме у сфері освіти та міжнародних зв'язків, створюю та розвиваю команди, займаюсь залученням міжнародних волонтерів та розбудовою спільноти. Разом з командою залучила 1000+ іноземних волонтерів з 70 країни світу викладати іноземні мови 150 000 школярам України. Організували 50+ тренінгів та інших освітніх заходів.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook
Ганна Різніченко
Спеціаліст з профорієнтації, практикуючий психотерапевт. Вела тренінги на 1+1 медіа та у проекті Життєлюб. Ключовий тренер напрямку профорієнтації в Giunty Psychometrics. Працює в Україні та в Європі.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook
Вячеслав Калинкин
Более 5 лет в HR сфере. За время профессиональной деятельности успешно реализовал и внедрил бизнес-процессы по управлению и развитию персоналом, коммуникации, разрабатывал системы мотивации, формировал и улучшал корпоративную культуру. Практика построения HR-процессов в компаниях – стартапах. Опыт закрытия вакансий от линейного персонала до ТОП-менеджмента, а также узкоспециализированные должности. Работал в украинских и международных компаниях: от 10 человек и до 13000 человек. Сейчас занимаю должность HR-Specialist в крупной IT-компании.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Ольга Максименко
Коуч з кар'єри та лайф-коуч, спікер, що надихає. Маю більше 800 годин досвіду в коуч-сесіях. Я розпочала коучінговий проект LIFE STYLIST в квітні 2014-го. До того десять років працювала в сфері PR, комунікацій та міжнародних відносин. Знаю, як зробити так, щоб кризи були не страшні. Якщо зараз ви відчуваєте, що питання не стільки в тому "що робити?", а в тому "хто я?" і "в чому моя сила?", робота зі мною точно може бути вам корисною. Це щастя - бути причетною до хороших змін в житті людини. І я вам за цю можливість дякую!

Профілі в соціальних мережах:
Facebook , LinkedIn
Yuliia Leibenko
Рекрутер з загальним досвідом 6 років, 3 з яких в IT Займаюсь повним циклом підбору кандидатів (співбесіди, оцінка) Рік займалась адаптацією людей та розробляла різні програми для цього Проводила лекції для студентів як писати резюме, знайти роботу мрії та пройти співбесіду.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook
Діана Рижкова
Свій кар'єрний шлях починала у банківській сфері (5 років). Потім вирішила змінити професійну діяльність. Таким чином, за плечима наразі 3 роки роботи у сфері підбору персоналу. З них - 2 роки у міжнародній компанії в сфері Executive Search - пошук та підбір топ-менеджерів. Працювала з такими проектами, як СЕО для Приват Банку та Наглядова рада для Укрпошти. Наразі працюю головним спеціалістом з підбору та адаптації персоналу в державному секторі. Є співавтором школи Executive Search. Допомагаю з пошуком релевантних кандидатів. Люблю вчитися і надихати інших.

Профіль в соціальних мережах:
Facebook
Юлия Ефименко
11 лет работаю в сфере hr и рекрутинга. Сферы в которых работала — IТ, телекоммуникации, digital. Работа с запросами по поиску работы, карьерные переходы, постановка карьерных целей, развитие компетенций. Самооценка и презентация. Работаю карьерным консультантом с 2018 года, действующий рекрутер.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Анастасія Хижняк
HR консультант з 7 роками досвіду в ейчар та рекрутменті. Працюю зараз більше в напрямку стратегії компанії, цікавлюся організаційним дизайном. Працювала як у більших, так і менших компаніях. Маю міжнародні сертифікації з різних областей HR, systems thinking etc. Консультую компанії з приводу побудови процесів.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Марина Галак
Владелец рекрутмент агентства PRO people, 12 лет в подборе и управлении персоналом, опыт работы в IT и digital сфере. Последние 5 лет практикующий карьерный консультант, 1000+ карьерных консультаций, более 500 трудоустроенных человек в год. Эксперт в теме digital рекрутмента. Руководитель проекта школы по обучению рекрутеров «Be PRO».

Профиль в социальных сетях: Facebook
Елена Кириченко
4+ лет в HR. Текущая должность employer brand manager в компании ОККО. Ранее занимала позиции: менеджера проектов обучения, HR BP. Карьерный консультант. Ключевая специализация оценка профессионального потенциала. 5+ лет работы в ресторанном бизнесе (путь от официанта до директора 2 ресторанов).

Профиль в социальных сетях: Facebook
Илона Лозовская
Опыт в IT c 2013 года, есть опыт в рекрутменте, развитии персонала и коучинге. Работала в продуктовых, аутсаффинговых и аутсорсинговых компаниях. На данный момент помогаю компаниям и командам выстраивать процессы.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Валерія Мерзлікіна
HR експерт, досвід в HR більше 7 років, на посадах HRBP у великих міжнародних та українських компаніях, досвід трансформації HR функції в органах державної влади.
Досвід кар'єрних консультацій для фахівців, які починають кар'єру в HR в рамках онлайн курсу «HR в IT» від Spalah online school.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Анна Саковець
HRD. Коуч ECF, кар'єрний консультант.

Олена Гоноровська
Організаційний і кар'єрний консультант, гештальт-терапевт, тренер, колишній рекрутер. Більше 12 років в фукціях поєднання людини і бізнесу. Досвід роботи в великих корпораціях та у власному бізнесі

Профілі в соціальних мережах: Facebook , LinkedIn
Катерина Сегляник
В прошлом прошла путь от продавца до СЕО крупной национальной компании. После 17 лет в бизнесе вышла из компании и развиваюсь как коуч, тренер (специализация «самоорганизующиеся команды»), поддерживаю лидеров и команды в изменениях. Верю в мудрость человека и знаю, что если есть запрос, то одновременно есть и ответ, нужно просто не мешать его найти, верить в мудрость каждого. Мама 4х детей. Актриса Плейбек театра.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Наталья Кутняк
HRG, опыт работы в HR направлении более 7 лет. Практикующий карьерный консультант и коуч ICU. Опыт в производстве, торговле и автобизнесе + частная практика по рекрутингу и консалтингу.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Катерина Васильева
Маю більше, ніж 8 років в HR з досвідом в різних бізнесах: IT, консалтинг, фармацевтичний та юридичний бізнес. Маю добре розуміння роботи як великих, так і маленьких компаній, та чудово орієнтуюсь в усіх HR процесах. Останнім часом більше сконцентрована на роботі з менеджерами щодо управління командами.
Наталія Печенюк
Рекрутер, можу виступати експертом в підборі та оцінці персоналу. Працюю з 2012 року за вахом. Є досвід роботи в міжнародних та українських компанїях, цікавий досвід в медіа. Допоможу скласти ефективне резюме, з гарантією отримання запрошення на співбесіду і підготовкою до нього. Провела 1000+ співбесід.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Alla Adam
Smart Human. Life, Career & Startup Coach.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn
Юлія Приходько
Кар'єрна консультантака, Soft-skills тренер та проектна менеджерка. Маю 2,5 роки консультування з працевлаштування в IT сфері, співавторка програми з Soft-skills для підлітків. Провела 50+ консультаций зі складання особистого плану розвитку, 70+ консультацій за працевлаштування та складання резюме та відредагувала 100+ резюме починаючих ІТ спеціалістів.
Олена Ковальчук
Психолог, коуч

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Роман Романенко
Маю 7 років досвіду роботи в HR, з них 5 років у сфері IT. Працював кар'єрним консультантом у проекті благодійного фонду "Я вірю в Україну" в 2016 р. для переселенців, де провів більше 100 консультацій на теми пошуку роботи, створення резюме та проходження співбесіди. По теперішній час займаю посаду HR BP в компанії Kitsoft, де створюю та впроваджую системи адаптації, оцінки, мотивації, пошуку, розвитку і навчання персоналу. За фахом психолог, маю 2 роки досвіду особистої практики в еклектичному підході. Наразі отримую сертифікацію психотерапевта у гештальт підході від "Московського Гештальт Інституту".

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn
Ірина Дек
Маю досвід роботи у громадському секторі (від локальної НУО до однієї з агенцій ООН). 2 роки працювала на сході України у гуманітарних проектах та програмах з економічної підтримки підприємців. Зможу поділитись позитивним кейсом зміни напряму діяльності, раніше працювала у сфері IT продажів.

Профілі в соціальних мережах: Facebook та LinkedIn
Лідія Гудир-Порицька
Засновниця Жіночої онлайн академії «Сяяння нової Зірки», коуч-консультант, експерт у сфері реалізації свого покликання та заробітку на улюбленій справі.

З 2015 року допомогла понад 100 клієнтам реалізувати свої таланти. Понад 500 годин коучингової практики.

Знайшла своє покликання після 35 років, опанувала цілком нову професію і тепер щаслива, що реалізую своє призначення. Пишаюсь, що здобула незалежність и свободу від необхідності витрачати життя на роботу не до душі.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Юлія Головко
Маю більше 15 років у рекрутингу. Працювала в рекрутинговій агенції, Американському посольстві та IT компаніях. Можу бути корисна у кар'єрному консультуванні, редагуванні резюме, допоможу у створенні власної стратегії у пошуку роботи.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Олександра Опанасюк
Засновник проекту "Talk&Work - керуй своєю кар'єрою". Організаційний Коуч. Кар'єрний консультант. 15 років в HR. Маю досвід в підборі, оцінці, адаптації та розвитку персоналу. Працювала у великих міжнародних компаніях, зокрема в IT.
Проконсультую, як себе краще позиціонувати, як шукати роботу та робити акцент на свої сильні компетенції. Увагу приділимо також вашому резюме та вигляду у соцмережах - гарний профіль у LinkedIn та фб ще нікому не завадив)

Профиль в социальных сетях: Facebook
Сашко Чернологов
Івент-менеджер в глобальній IT-компанії. Вмію працювати "всупереч", що породжує нові ідеї, підходи і результат.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Яна Стовбур
Маю 4 роки в people management на різних ролях - рекрутер, офіс-менеджер, асистент бухгалтера, фул стек ейчар :) Працювала як суто в рекрутинговому агенстві, яке займається пошуком спеціалістів по Україні, так і в продуктовій, і згодом в аутсорсній компаніях. Ці ролі дали багато досвіду, яким готова поділитись. На волонтерських засадах вичитувала резюме в комьюніті рідного Запоріжжя, була спікером з профорієнтації для школярів у Be Profi Сamp.

Профілі в соціальних мережах: Facebook та LinkedIn
Ирина Крикунова
6 лет опыта подбора и адаптации персонала в сфере ИТ, опыт работы в аутсорсинговых и продуктовых компаниях. Более 400 закрытых технических и Digital вакансий за это время.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Наталія Щербина
Системний коуч - організаційний супервізор (ANSE), корпоративний психолог, травматерапевт. Досвід роботи - 18 років у великих міжнародних компаніях, проектна робота з підтримки малого бізнесу та організацій "третього сектору". Досвід "повного циклу" підтримки співробітників компаній.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Юлія Кудіна
Маю 7 років HRM досвіду в IT сфері: підбір, оцінка, розвиток персоналу, внутрішні комунікації, коучинг лідерів. Працювала в продукті (gamedev), стартапі (fintech), та аутсорсі. Допомагаю розвивати кар'єру, знаходити спільну мову всередині команди та розвивати soft skills.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Елена Полищук
Kaрьерный коуч, основатель Career Academy (Калифорния), автор курса, книги и публикаций про поиск работы и развитие карьеры. 20 лет работы управления маркетингом в международных корпорациях и отелях Sofitel (AccorHotels) InterContinental (IHG), Nike, Amway, Schlumberger и др. Имею МВА американской бизнес-школы Hult International Business School.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn
Ксенія Заворіна
Я — Employee Development Manager. Працюю у навчанні та розвитку персоналу 6+ років у продуктовій компанії, It сектора. Долучена до втілення Learning Culture. Займаюся побудовою та втіленням стратегії навчання та розвитку працівників компанії та проектів системи управління знаннями.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn
Ольга Сусська
Доцент кафедри PR НаУКМА, член Соціологічної Асоціації України (САУ), медіаексперт, член правління Асоціації політичних психологів (АППУ),тренер з тайм-менеджменту і комунікації. Готую магістрів PR, які проходять практику і працюють HR-фахівцями; надаю консультації з комунікації, стратегій особистого розвитку, перепрофілювання.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Анна Тамбовська
9 років HR-практики, сертифікований кар'єрний консультант. Експертиза: Retail, FMCG, B2B, Industry, Agro і.т.д. Я знаю як будувати горизонтальну / вертикальну кар'єру та як робити послідовні кар'єрні зміни. За останній рік провела більше 250 годин кар'єрних консультацій.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Яна Зубкова
Консультант та менеджер відділу з якості в ІТ департаменті однієї із найбільших бізнес тревел корпорацій світу. Маю 8 років досвіду у сфері розробки програмного забезпечення. Побудувала з нуля команду з якості у стартапі-випускнику відомого акселератора Y Combinator. Можу допомогти як початківцям в сфері тестування, так і досвідченим спеціалістам.

Профілі в соціальних мережах: Facebook та LinkedIn
Тетяна Деркач
15+ років у сфері HR та індивідуальної, особистої ефективності. Також маю управлінський досвід у міжнародних FMCG, ІТ, Pharma. Є співзасновницею та членом наглядової ради Urban Space 500.

Профіль в соціальних мережах: Facebook
Darina Danchenko
Lead Technical Recruiter /HR generalist в сфере IT. С 2014 имею опыт работы в международном подборе на местных рынках и в релокейте. Специализируюсь на управлении талантами, составлении sourcing стратегии, обучении и развитии персонала, координации процессов релокации заграницу и т.д.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn
Юлия Воронова
Работаю в рекрутинге и HR более 10-лет (в рекрутинговых, производственных и банковских учреждениях, логистических и международных компаниях, НКО).
В IT-сегменте с 2017 года. Имею успешный опыт закрытия вакансий Middle и TOP-management в сегментах рынка В2В и В2С; опыт международного рекрутинга в странах СНГ.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn
Людмила Пушонкина
Опыт в управлении персоналом с 2014 года. В карьере стартовала в должности рекрутера в международной компании. С 2017 года работаю HR generalist в инженерной, системной компании (рынки СНГ, Европы, ЕМЕА). Параллельно последние два года помогаю людям определиться в карьере, систематизировать карьерные цели, проанализировать сильные и слабые стороны, проф. достижения и области роста.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn
Ирина Иванова
Более 10 лет опыта в подборе персонала (банковская сфера, FMCG, Retail, IT), а так же в адаптации и оценке. Работала в крупных отечественных и иностранных компаниях, последние годы - в крупной ИТ аутсорсинговой компании. Помогаю составлять и редактировать резюме, настроить профиль в LinkedIn, подготовиться к собеседованию.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Олександра Закрасняна
ТОП менеджер Національних та міжнародних компаній більше 12 років, провела більше 1000 співбесід та сотні перемовин, коуч ICU

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Анна Луцишина
5+ років досвіду роботи у напрямку HR, зокрема значний досвід у сфері рекрутингу. Працювала у великих міжнародних компаніях та одній із провідних рекрутингових агенцій, спеціалізація - sales&marketing. Знаю, як скласти резюме, яке зацікавить роботодавця та підкреслить сильні сторони.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Олена Велика
Сертифікований кар'єрний консультант, HR бізнес партнер. Маю 15 річний досвід в HR, 10 років за напрямком - рекрутинг (в компаніях зі штатом 5000-30000 персоналу) . Здебільшого працюю з ТОП менеджментом та керівниками середньої ланки, але із задоволенням поспілкуюсь з кожним.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Марина Коломоец
Сертифицированный карьерный коуч, бизнес-тренер, HRD Ugears, практик с 10-ти летним стажем в сфере управления персоналом. Осознанно выбрала профессию и прошла все этапы карьерной лестницы от тренера HR-службы до Директора по персоналу.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Анна Пархоменко
Сертифікований кар'єрний коуч і консультант, HR generalist. За останній рік провела більше 200 годин коуч-сесій по кар'єрним запитам. Допомагаю клієнтам знаходити роботу за покликанням, розвивати компетенції для реалізації кар'єрних цілей. Моя місія - розкрити внутрішній потенціал і таланти клієнта. Показати шлях особистісного розвитку, зміцнити впевненість та віру в себе. Дати поштовх для досягнення максимуму в професійній діяльності.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Анастасія Ситник
Має 12 років досвіду у підборі оцінці, адаптації та розвитку персоналу. Працювала у великих національних Рітейлерів на керівной посаді. Провела 5000+ співбесід, більше 300 працевлаштованих осіб на рік. Останнім часом є практикуючою кар'єрною консультанткою. Експертка в темі рекрутмента.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Костянтин Альберт
Консультант з кар'єри, оцінки та розвитку компетентностей; спеціаліст з професійного навчання та розвітку (більше 3000 г. тренінгу); працював з великими національними компаніями.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Наталія Бексяк
Кар'єрний консультант та коуч. Більше 10 років досвіду у підборі та оцінці персоналу у міжнародній аудиторській та консалтинговій компанії. Розуміє, що важливо при пошуку роботи та побудові кар'єри у компанії із західними стандартами аудитором, консультантом, юристом тощо. Досвід роботі у IT стартапі. Волонтер у проекті кар'єрного консультування жінок після кар'єрної відпустки. Більше 500 годин консультацій та коучингу.

Профілі в соціальних мережах: LinkedIn та Facebook
Яніна Кодорук
Спеціалізуюсь на пошуку та інтерв'юванні менеджерів та IT спеціалістів.
Працюю в сфері персоналу близько 3-х років, отримала профільну освіту і вважаю що моя роботу несе певний сенс та місію. Тому буду рада, якщо вдасться комусь допомогти. Знаю як правильно скласти резюме, щоб було коротко, зрозуміло і містко.
Підкажу та направлю в тому як проходити інтерв'ю. Постараюсь зробити усе, що від мене може залежати :)

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Анна Горова
Имею более 3-х лет опыта в сфере подбора и управления персоналом в ИТ компаниях. Я предоставляю услуги по поиску талантов, устанавливаю кадровые процессы в компаниях и консультирую владельцев по кадровым вопросам. Занимаюсь поиском талантливых людей для лидеров мнений на рынке IT - стартапов USA и Europe. Также помогаю талантливым людям находить компании мечты. Провожу консультации по составлению CV.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Алла Миненок
Работаю в HR направлениях более 10-ти лет: IT, дистрибьюция, ритейл, логистика; от компаний с численностью персонала 5000 до небольших до 100 человек. Опыт в рекрутинге, хантинге, обучении, внутренних коммуникациях. Веду свой канал в Instagram: bazar_hr - провожу карьерные консультации более 3-х лет.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Екатерина Кошкина
Более 15 лет в HR, строила команды и проекты с нуля. Большой опыт в подборе , оценке и расстановке персонала, формировании и развитии команд. Опыт работы в в первую очередь в международных компаниях, в развивающихся отраслях (фин сектор, IT, производство и дистрибуция).

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Olga Karasevych
Executive Search Consultant, проводжу кар'єрні консультації та надаю супровід у пошуку роботи. Досвід в підборі, оцінці, адаптації та розвитку персоналу. Також надаю консультації з Ba Zi.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Анастасія Тітікова
Консультант з HR питань та бізнес коуч ECF. Маю більше 7-ми років управлінського досвіду та консалтингу в підборі, адаптації та розвитку персоналу. Співпрацювала з великими міжнародними компаніями в сфері консалтингу (Big4) та IT. Знаю, як реалізувати свій потенціал в компанії та побудувати кар'єру у великому та малому бізнесі. Провела 200 + коуч-сесій з питань власного розвитку, побудови кар'єри та планування бізнесу.

Профіль в соціальних мережах: LinkedIn

Марія Йовса
Маю досвід в HR вже більше 4-х років. Працювала зовнішнім рекрутером - а тому знаю, як зробити так, щоб вибір роботодавця був у ваш бік. Вже більше 2-х років допомогаю людям оформляти резюме і отримувати оффери. Працюю People Partner IT в Deloitte 🇺🇦. Вмію правильно мотивувати та допомогаю знаходити власний шлях!

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Елена Филь
HRBP-стратегический партнер владельцев бизнеса и операционный ТОП-менеджер с опытом полного цикла Hr- процессов в сегментах B2R, B2B, B2C, B2G; НoReCa, FMCG, производство (пищевое, металлургическое), строительство, инжиниринг, ритейл (фуд и нонфуд) и др. Имею более 100 результативных рекрутинговых проектов.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Irena Bubyr
Опыт в поборе, адаптации персонала 7 лет. Сертифицированный карьерный коуч (Европейская ассоциация коучей), 150 часов практики. Специализация - IT.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Марія Конарова
Майже 10 років працюю в HR. Маю реалізовані проекти з розвитку персоналу. Упакую навіть невеликий досвід роботи у привабливе резюме. Підготую до співбесід із примхливими рекрутерами. Допоможу відшукати внутрішню силу для побудови кар'єри.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Валентина Волощук
HR Generalist в IT продуктовой компании с удаленным форматом работы. В HR 8 лет, сферы: IT, FMCG. Верю в людей, верю, что каждый человек талантлив и способен на многое. Окончила программу Global HR Pro, на основе компетенций SHRM от HR Forum, прошла сертифицированный курс Tomas PPA от Jansen Capital Management, тренинг тренеров от МКГ "Живое Дело". Буду рада поделиться опытом, фишками, дать рекомендации, консультации.

Профиль в социальных сетях: Facebook та LinkedIn

Татьяна Быкова
7+ лет опыта в подборе IT специалистов, работала в агенстве, в продуктовых и аутсорсинг IT компания, закрыла более 500 вакансий (от junior уровня до architect). Сейчас работаю в аутсорсинг компании на позиции Recruitment Lead.

Профиль в социальных сетях: Facebook
Катерина Якутович
Руководитель отдела по подбору персонала Альфа-Банк. Опыт работы в подборе, оценке, адаптации и развитии персонала.
Артем Бур'янов
Керівник напрямку «польового» коучингу, бізнес-тренер та HR з 15-річним досвідом інтенсивної співпраці з бізнесом. Маю досвід роботи у банківській сфері, виробничому секторі, рітейлі. Застосовуючи helicopter view та інструменти коучингу, можу допомогти підлеглому та керівнику дійти згоди, а також кожній з цих сторін - знайти ресурс для ефективної взаємодії.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Світлана Рептух
HR з досвідом понад 11 років у різних компаніях (як за кількістю працівників, так і за сферою діяльності), тож працювала в усіх HR-процесах. Знаю багато, але з задоволенням допомогла б скласти за потреби резюме чи відкоригувати стратегію пошуку роботи.
Ольга Тарасевич
12 років у HR. Досвід у підборі, адаптації, формуванні корпоративної культури, а також навчанні і мотивації. Останні 3 роки - HRD в міжнародній компанії. Глибокі знання соціальної психології та журналістики.

Профіль в соціальних мережах: Facebook

Яна Борисенко
Карьерный коуч. 200+ часов опыта с клиентами индивидуально по стандартам İCF. Основной опыт: HR и рекрутинг - 8 лет В IT. Работаю удалённо 4 года, из них 2 года в стартапе из NY.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Наталя Бондаренко
Психолог, менеджер, коуч та кар'єрний консультант. Допомогою людям та організаціям досягати надзвичайних результатів. Маю досвід в HR сфері більше 10 років, в державному, суспільному та бізнес-секторі.

Валентина Гарбузюк
Кратко о себе, мой опыт построен на:
-17-летней работе с клиентами разного уровня;
- выполнении бюджетов/планов как на растущем рынке, так и в кризисных ситуациях (креативные решения, нестандартный подход);
- разработке систем KPI и мотивационных программ;
- внедрении/разработке маркетинговых мероприятий, акций;
- более 1000 успешных переговоров;
- более 100 воспитанников от исполнителя до ТОП-менеджера.

Профиль в социальных сетях: LinkedIn

Мария Богданова
Коуч по самореализации, фасилитатор. 8 лет работаю в IT компании, имею 5-ти летний опыт управления командой. 55+ часов опыта с клиентами в коучинговом формате. Провожу командные встречи с применением техник фасилитации.

Профиль в социальных сетях: Facebook

Дякуємо усім і кожному, хто долучився до проєкту!
Експертам, які виділили стільки сил і часу, щоб долучитися до проєкту про боно. Нашим постраждалим від кризи учасникам, які не опустили руки, а довірилися нам і зробили перший крок до змін. Усім, хто зробив наш проєкт публічним і опублікував про нас новину, пост у соцмережах або ж надіслав посилання другові, який саме потребував допомоги.

І окрема подяка нашій happiness-менеджерці Даші, яка зі сторони Happy Monday взяла на себе усю організаційну частину роботи по проєкту і допомагала учасникам і консультантам знайти один одного ❤️!

Проєкт «Антикризова кар'єрна допомога» завершено, але ми не прощаємося. Попереду ще чимало нових спільних ініціатив. Ми усі щось втратили у кризу, але знайшли один одного — тож тримаймося разом!