Як створити ідеальне резюме
Онлайн-книга з покроковою інструкцією, щоб скласти професійне резюме самостійно
6 — 8
секунд
Стільки витрачає рекрутер на перегляд одного резюме.

Відсутність структури, помилки в оформленні і фрази-кліше забирають на себе дорогоцінні секунди і позбавляють шансу перейти до наступного етапу — співбесіди. Ефективне і якісне резюме — ваш провідник у світ професійного розвитку. І саме час з ним потоваришувати.
Як книга
допоможе з резюме?
Завдяки цій онлайн-книзі ви зможете скласти резюме з нуля або удосконалити існуючий документ.

Ми зібрали інструкції, рекомендації, поради та коментарі від кар'єрних консультантів, hr-менеджерів провідних компаній і практикуючих експертів сфери працевлаштування. А також корисні посилання на статті, що стануть помічниками у розвитку кар'єри, добірку ресурсів, де шукати роботу, і заряд мотивації зробити нарешті те, що ми завжди відкладаємо на потім — оновити своє резюме!
Книга охоплює всі етапи створення резюме: від вибору формату документа і опрацювання усіх блоків резюме до відповідей на ситуаційні задачі: як відобразити декрет або велику перерву в роботі? Як підготувати резюме, коли досвід невеликий, або коли його забагато? Також в книзі ви знайдете поради щодо створення портфоліо та написання супровідного листа. Все, що потрібно, щоб створити документ, який допоможе вам знайти улюблену роботу!
Зміст книги
Рецензії експертів:
Матеріал вийшов відмінним! Буде цінним і для досвідчених професіоналів, і для тих, хто вперше готує своє резюме. Відповіді дуже різнобічні і дають реальне уявлення про те, яким має бути резюме для ефективного пошуку роботи сьогодні. Також охоплені різні питання і ситуації, адже в кожному конкретному випадку потрібно правильно подати інформацію. У цій книзі ви знайдете відповіді на найрізноманітніші випадки і кейси. Повинна відзначити, що, на мій погляд, матеріал випереджає свій час, і ще далеко не у всіх компаніях процес найму на такому рівні. Але переконана, що ринок потрібно формувати та підтягувати до більш високого рівня. І якщо кандидат прагне потрапити у топову компанію, цей посібник буде йому незамінним другом.
Марія Панченко
HR директор «Нова Пошта»
Матеріал подано системно, структурно і максимально простою мовою. Підійде для будь-якого рівня — від початківця або випускника ЗВО, який шукає перше місце роботи, до досвідченого професіонала, якому необхідно якісно описати свій досвід. Дуже цінно, що є додаткові блоки для різних випадків, наприклад, як оформити портфоліо, якщо ти дизайнер або приклади текстів, якщо ти контент-менеджер. Чимало блоків супроводжують коментарі практикуючих рекрутерів та HRів, які щодня проглядають сотні резюме і за секунди можуть виокремити важливе. Їхні поради безцінні для тих, хто шукає роботу або новий етап професійного розвитку.
Марина Галак
Кар'єрна консультантка та власниця рекрутмент-агентства PRO people
Давайте разом розмірено порахуємо до 6. Один - Два - Три - Чотири - П'ять - Шість. Рівно стільки в середньому рекрутер оцінює резюме на релевантність вакансії. Експериментально доведений факт. Тому так важливо мати навики створення привабливих і переконливих резюме, на які захочуть відгукуватися роботодавці. Команда Happy Monday виконала відмінну роботу по систематизації інформації про всі етапи створення та просування резюме, зі слушними порадами і актуальними прикладами. Рекомендую!
Анна Стеценко
Засновниця Indigo-Tech Recruiters
Книжка дуже крута і конкретна! Дуже системно подана інформація, надані практичні поради від реальних людей, які дивляться резюме щодня.

Конкретно, просто, зрозуміло і, головне, без булшита!
Вікторія Придатко
Засновниця рекрутингової команди VP Team
Кілька слів
про Happy Monday
Happy Monday — кар'єрний портал та платформа професійного розвитку. Наша мета — формувати спільноту людей, які люблять свою роботу, адже ми переконані, що робота повинна бути улюбленою, а понеділки — щасливими!

У нас є власне кар'єрне медіа, де розповідаємо, зокрема, про пошук роботи. Ми віримо в силу резюме і про нього пишемо найбільше. Розуміючи, що не у всіх є час та сили знайти і перечитати 100500 наших матеріалів, ми зібрали усе, що потрібно знати про створення резюме, в одному місці.
Також у нас є цілий пакет сервісів для тих, хто шукає улюблену роботу
добірки цікавих вакансій.
3
спецпроєкти про компанії, де понеділки точно щасливі;
2
профорієнтаційне тестування;
1
У цю книгу вкладено багато сил і любові. Нам важко оцінити її вартість, тому пропонуємо зробити це вам — за системою «пей вот ю вонт».

Ми розуміємо, що зараз складно не тільки нам, тому на сторінці оплати ви можете вказати будь-яку суму: від 1 грн і до …верхньої межі немає. Відштовхуйтеся від того, яку суму ви собі можете дозволити витратити і як сильно хочете нам допомогти.

Придбанням книги ви підтримаєте команду Happy Monday, яка старанно щодня готує для вас корисний контент і хоче продовжувати робити це й надалі :)
Як отримати книгу
Після оплати ми відправимо вам книгу електронною поштою.
З'явились запитання?
Пишіть на пошту info@happymonday.ua
або у фейсбук — ми на зв'язку майже цілодобово :)