Порадник для ветеранів та ветеранок АТО/ООС, який допоможе скласти резюме, супровідний лист, податися на вакансію та пройти співбесіду і при цьому не замовчувати свій військовий досвід, а інтегрувати його в цивільну кар'єру.
Як ветеранам податися на вакансію? Інтегруємо військовий досвід у цивільну кар'єру
Військовий досвід не має бути приводом для сорому чи дискримінації. І його точно не варто приховувати в резюме, супровідному листі чи на співбесіді. Головне — розуміти, як отримані під час служби навички подати у вигідному для себе світлі.


І саме з цією метою ми в партнерстві з ГО «Центр зайнятості вільних людей» і Veteran Hub розробили спеціальний порадник.
Як ви почули з відео, порадник допоможе скласти резюме, супровідний лист, податися на вакансію та пройти співбесіду. І при цьому не замовчувати свій військовий досвід, а інтегрувати його в цивільну кар'єру.
Роботодавці, відкриті до ветеранів АТО
Зазначені компанії розділяють цінність рівності всіх людей та дотримуються антидискримінаційних принципів у рекрутменті й управлінні талантами, які лежать в основі меморандуму підтримки працевлаштування ветеранів.
Наприклад, на нашому кар'єрному порталі Happy Monday у розділі з пропозиціями роботи за фільтр-відміткою «Вакансії для героїв». Її при розміщенні вакансій обирають ті компанії, які вважають, що мати в команді учасника бойових дій — це честь.

І якщо для вас зараз питання пошуку роботи є актуальним, дуже рекомендуємо зазирнути за посиланням.
Де ще шукати компанії, відкриті до ветеранів АТО?

Щиро віримо, що цей проєкт дозволить вам віднайти відповіді на хвилюючі питання, допоможе по-новому подивитись на свій військовий досвід, перестати його приховувати та знайти місце роботи, де вам буде комфортно.

Проєкт «Робота для ветерана є!» реалізовано кар'єрним порталом Happy Monday та ГО «Професіонали майбутнього».

Цей проєкт став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яка реалізується IREX за підтримки Державного департаменту США й охоплює безпосередню роботу з ветеранами, представниками міністерств та місцевих громад для підтримки ветеранів України, чисельність яких стрімко зросла внаслідок збройного конфлікту на сході України.

Маєте питання/побажання по проєкту чи хочете лишити фідбек організаторам? Тоді напишіть нам на пошту