Оберіть професію до душі


Профкар'єра UA – це швидкий спосіб визначити, яка професія вам підходить. Основна мета тестування на профорієнтацію – оцінка професійних якостей, здібностей та мотивації для вибору шляху кар'єрного розвитку.
У чому ваші сильні сторони та переваги?
У якій сфері краще себе реалізувати, які позиції та професії вам більше підходять?
Як обрати компанію та колектив, у якому вам буде комфортно працювати?
Що вас надихає, яка робота буде приносити задоволення та розвиток?
Пройдіть тест на профорієнтацію і знайдіть відповіді на ці та інші питання
*Тест підійде для дорослих віком від 20 років.
Як проходить тестування?
1
Доступ
Після оплати ви отримаєте посилання на онлайн-тест з детальними інструкціями.
2
Тестування
Ви самостійно проходите тест на професію у зручний для вас час. Це займає приблизно 90 хвилин.
3
Консультація
Після проходження тесту на професію ви узгоджуєте час для Skype-консультації зі спеціалістом.
4
Результат
Ви отримуєте розгорнутий pdf-звіт та пояснення до кожного пункту від психолога-консультанта.
Який результат ви отримаєте:
1
Список із 12 рекомендованих професій
Ви зрозумієте, ким, де і як працювати, щоб робота приносила задоволення та розвиток. Розберетеся, який тип кар'єри вам підходить, що вас мотивує та спонукає до роботи.
2
Список рекомендованих для навчання та розвитку програм
Ви дізнаєтеся, яких навичок вам не вистачає, отримаєте список рекомендованих тренінгових програм та сфер розвитку, чіткий план дій для досягнення своїх цілей.
3
Список компетенцій та сильних сторін
Ви зрозумієте, у чому ваша сила, якими навичками та компетенціями ви володієте. Визначите, чим хочете займатися і які у вас професійні інтереси.
Хто проводить консультацію:
Ярина Каплуненко
Психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, консультант проекту «Профорієнтатор Україна», старший викладач кафедри психології НаУКМА.
Тетяна Романцова
HR-експерт, практичний психолог, кар'єрний консультант.
Ірина Овчаренко
Психолог, кар'єрний консультант, психодіагност.
Відгуки наших клієнтів
Тест вирішила пройти, бо доросла до певної професійної стелі на існуючому місці роботи, і маючи три напрямки можливого розвитку. ніяк не могла визначитись куди ж мені рухатись. Спочатку тест мене здивував, бо математичних задачок я точно не очікувала, але потім вже був азарт і зацікавлення, яким ж буде результат. Варто зазначити, що тест дуже різносторонній і охоплює як здібності, так і інтереси особистості. Я раджу проходити його на вихідних добре відпочилим, з вимкненим телефоном і повним зосередженням. Результати в деяких аспектах мене здивували. Самостійне прочитання результатів - це лише 30% його ефективності. Решта 70% - це живе спілкування з Тетяною Романцовою з поясненням кожного блоку тесту, взаємозв'язків між різними здібностями, життєвими установками. Дуже цінними були вказання конкрених сучасних вакансій, які найбільше б мені підійшли за моїм профілем, а також практичних інструментів та дій, які потрібні для профперекваліфікації. Одразу помітно, що Тетяна досвідчений професіонал і дуже чітко бачить підводні камені, а також дає рекомендації щодо зон росту та розвитку і спонукає подивитись на деякі здібності, мотивацію, цілі під іншим кутом. Висновки з тестування вийшли дуже надихаючі і цікаві, ніколи б не дісталась сюди без тесту. Величезне дякую Happy Monday за те, що змінюєте життя людей на краще і допомагаєте пізнати себе. Окрема вдячність особисто Тетяні Романцовій за консультацію і величезну порцію натхнення та мотивації!
Анастасія Ткачук
Наконец-то! Я искала и нашла :) Прохождение теста позволило сформировать целостную картину себя, увидеть все сильные и слабые стороны. Татьяна показала связь между моими способностями и тем, к чему я стремлюсь и мы вместе выстроили план действий, что было самое важное для меня чтобы снова не попасть в «не мое». После скайпа ощущение ясности и поднесения! Отдельная благодарность Татьяне - она большой профессионал и просто очень приятный человек:)
Однозначно всем ищущим себя рекомендую!
Юлия Ульяницкая
Большое спасибо компании Happy Monday за услугу проф-тестирования с последующей консультацией специалиста!
Уже заполнив тест и прочитав результаты, у меня сложилась более целостная картина места работы в моей жизни, желаний и нерешённых вопросов.
Однако, консультация специалиста поистине бесценна!
Я общалась с Татьяной Романцовой. В результате консультации уже сложившаяся картина стала объемной, появилось понимание дальнейших шагов (и вопросов, требующих самостоятельной проработки). И главное - появилась вера, что я могу! То, что я хочу, возможно, и я могу это воплотить.
Татьяна, ещё раз спасибо! И с днём психолога :)
Спасибо всей команде Happy Monday! Вы делаете замечательное дело! Успехов :)
Дарья Медвецкая
Мне было полезно пройти тест и получить консультацию психолога, чтобы лучше понять результаты теста. Я получила много материала, подсказок и практических рекомендаций, с которыми могу теперь работать дальше. Были и неожиданные открытия про себя, которые я, скорее всего, не узнала бы без прохождения теста. Благодарю!
Злата Громова
Пройдя подробный тест, наглядно увидела, в каких видах деятельности есть наибольшее совпадение моих интересов, способностей и личностных особенностей на текущий момент.
А после консультации с психологом появилось видение того, в каком профессиональном направлении стоит двигаться.
Благодарна психологу Ярыне Каплуненко и команде HappyMonday за доброжелательное отношение, профессионализм и помощь в таком важном вопросе!
Юлия
Прошла тест и открыла для себя много нового о себе!
То чувство, когда ты думаешь, что ты гуманитарий на 200%, а у тебя высокие способности вычислений и аналитической работы.
Тест позволяет посмотреть на себя с другой стороны, увидеть новые возможности, понять свои мотивы про выборе работы и разложить все по полочкам.
Особенная благодарность за консультацию HR. Когда получаешь результаты теста сначала - теряешься. Но потом в личной консультации специалист дает тебе четкую расшифровку каждого пункта, говорит о твоих сильных сторонах и дает инструменты работы.
Марина К
Іноді людина забуває про свої здібності та живе у нав'язаному йому світі. Цей профтест та консультація Тетяни Романцевої допомогли зрозуміти\згадати мої сильні сторони та об'єднати в одну\дві\три професії.
Якби хтось мені розказав це раніше, моє життя могло піти іншим шляхом.

Тетяна реально професіонал. Все чітко й по поличках.
Від цієї послуги я очікував менше, ніж отримав.
Я вдячний.
Ярослав Щербинський
Когда к 30-ти годам ты осознаешь, что единственные твои преимущества в работе - это мультизадачность и умение за короткое время поверхностно осваивать буквально все, чем занимаешься, нужно затормозить и заняться самокопанием. Потому как, с такими навыками ты далеко не уедешь. Тест прекрасный, не смотря на то, что первые 15 мин я чертыхалась и думала, куда я потратила деньги (а я очень не люблю тратить их зря). В конце второго часа я все же поняла, куда.
Спасибо, HappyMonday) За неполных 2 часа я вдруг поняла, что решение всех проблем лежит на поверхности, а консультация с коучем Татьяной только это подтвердила.
Так что, как бы там ни было, те деньги, которых стоит этот тест, на самом деле копейки по сравнению с тем, как правильно все потом раскладывается по полочкам в вашей голове.
Анна Бондарь
Вартість
Профкар'єра
UA
— Доступ до тестування (онлайн-платформи)
— Консультація зі спеціалістом (60 хв.)
— Звіт за результатами тестування (pdf-документ)
950 грн
Пройдіть тестування вже сьогодні
Оберіть професію до душі та почніть шлях до бажаної кар'єри!

*Тест підійде для дорослих віком від 20 років.
Поширені питання клієнтів
Коли і ким створено тест?
Тест розроблено у 2007 році у Центрі тестування та розвитку на базі факультету психології МДУ ім. М.В. Ломоносова під науковим керівництвом доктора психологічних наук, професора МДУ Олександра Шмельова.
Чи було апробовано тест в Україні?
В апробації та підтвердженні ефективності тесту взяли участь більше 7000 осіб. У 2015 році тест на профорієнтацію було адаптовано для України. В адаптації тесту взяли участь 1260 осіб віком від 20 до 40 років із різних міст України.
Чи є вікові обмеження для тестування?
Тест підійде для дорослих віком від 20 років.
Що входить у вартість?
У вартість входить доступ до тестування (онлайн-платформи), консультація зі спеціалістом та 3 документи-звіти за результатами тестування, які залишаються у вас.
Хто проводить консультацію?
Ярина Каплуненко — психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, консультант проекту «Профорієнтатор Україна», старший викладач кафедри психології НаУКМА.

Тетьяна Романцова — HR-експерт, практичний психолог, кар'єрний консультант.

Ірина Овчаренко — психолог, кар'єрний консультант, психодіагност.
Я пройшов тест на профорентацію. Що далі?
Перегляньте наш список вакансій в Києві і знайдіть свою улюблену роботу!