Розмістити вакансію на Happy Monday
Happy Monday Вакансіїце концентрат відібраних можливостей для проактивних та свідомих кандидатів. Тут вашу вакансію побачить саме той кандидат, який вам потрібен.
Write Close
Close
У мене ще є запитання!
Messenger
Так, у нас менше вакансій, ніж на інших сайтах пошуку роботи.
Наші відвідувачі знають, що ми публікуємо лише відібрані вакансії від компаній, яким довіряємо.

Ми працюємо з компаніями, які розділяють наші цінності, а саме:
Впроваджують відкриту корпоративну культуру
Допомагають своїм співробітникам розвиватись
Цікавляться інноваціями та прогресивними бізнес-процесами
Поєднують креатив та усвідомленість
Наші переваги
Чітка цільова аудиторія
Не чекайте від нас 100 заявок після публікації вакансії. Їх буде 20, але з них 15 кандидатів ви захочете запросити на співбесіду.
Перевірені компанії
Ми публікуємо вакансії виключно із зазначенням компанії-роботодавця. Це наше правило. Але якщо ваші вакансії у нас, ми довіряємо вам найкращих кандидатів на ринку.
Відібрані вакансії
Ми дозволяємо кандидатам і компаніям швидко знаходити один одного, не витрачаючи зайвий час і ресурси на безліч нерелевантних пропозицій.
Вашу вакансію побачать
Публікація на сайті — лише початок. Ми розповімо про вашу вакансію за допомогою таргетованої реклами, публікації на всіх наших сторінках у соцмережах та у щотижневій email-розсилці.
Пакети вакансій
Одна вакансія
500 грн
Пакет із 5 вакансій
2 250 грн
(450 грн за одну вакансію)
Пакет із 10 вакансій
4 000 грн
(400 грн за одну вакансію)
Додатково можна придбати:
Розміщення вакансії в окремій публікації у Facebook: 400 грн

Розміщення вакансії у розсилці: 400 грн

Розміщення вакансії (мінімум 3 вакансії) в окремій добірці в Telegram: 400 грн

Розміщення вакансії в окремій публікації в Telegram:1200 грн
Розміщення вакансії у розсилці: 400 грн

Розміщення вакансії (мінімум 3 вакансії) в окремій добірці в Telegram: 400 грн

Розміщення вакансії в окремій публікації в Telegram: 1200 грн
Розміщення вакансії (мінімум 3 вакансії) в окремій добірці в Telegram: 400 грн

Розміщення вакансії в окремій публікації в Telegram: 1200 грн
* Ви можете замовити просування в Facebook своєї вакансії на додатковий необмежений бюджет;

** Вакансії НГО, благодійних та соціальних проєктів публікуємо безкоштовно. Просто напишіть нам, і ми розмістимо ваші оголошення про роботу на наших ресурсах.
Ми любимо компанії, з якими працюємо,
а вони нас :)
Happy Monday — это честный ресурс, в котором миссия значит больше, чем это обычно заведено. Поэтому его читают ребята, которым не безразлично. А значит и найти тут сотрудников, с которыми хочется работать, проще. Когда в Projector появляется вакансия, мы пишем в Happy Monday — уже несколько участников команды пришли к нам после публикации на ресурсе. Хорошо, что вы есть.
Александр Трегуб
Руководитель Projector
В сервісному бізнесі дуже важливо зібрати навколо себе людей з однаковими життєвими цінностями та з сервісом в "ДНК". Саме Happy Monday свого часу подарували нам цінних членів у нашу сім'ю. Вони вміють знаходити молодь, в якої горять очі та вони готові змінювати світ.
Надія Андрущенко
СЕО&Сo-Founder освітньо-Технологічного Майданчику KID'IT
Не знаю, как им это удалось, но Happy Monday собрал завидную концентрацию проактивных талантов – таких кандидатов сложно найти где-то ещё в одном месте. С момента публикации вакансии до выхода нового человека на работу у нас прошло 3 недели. За это время мы получили больше 50 заявок, включая 30+ писем с хорошим мотивированным письмом. Мы очень довольны проджект-менеджером, которого нашли благодаря Happy Monday.
Кирилл Мазур
Head of Ecosystem & Partnerships, UNIT.City
Happy Monday собирает аудиторию молодых активных людей, готовых развиваться и работать на результат. Ребята первые, к кому мы обращаемся с новыми позициями.
Дмитрий Карчук
Executive Director CEO Club Ukraine
Тут, у DataRobot, ми знаходимося у постійному пошуку чарівних людей з жагою до вагомої праці, саморозвитку, дружності та інновацій. Happy Monday допомагає нам надіслати правильний сигнал до космосу та зустріти чудових колег, поряд з якими кожен понеділок – щасливий.
Олександра Сокол
Рекрутер, DataRobot
Это тот самый (редкий) случай, когда отзыв написать хочется. Happy Monday не просто собрал на своём ресурсе талантливых кандидатов, но и сделал их поиск приятным. Почему? Ребята работают очень оперативно, делают все нужные правки. Самое главное — они действительно хотят помочь. А это круто!
Анастасия Зозуля
Копирайтер, School of Visual communication
Механизм поддержки специалистов для реформ (PRSM) на постоянной основе проводит рекрутинг высококвалифицированных экспертов для Проектных офисов реформ в разных Министерствах. И в этом нам очень помогает команда Happy Monday – после размещения наших вакансий на Facebook страничке Happy Monday, мы сразу же получаем резюме новых кандидатов, которые, зачастую, соответствуют нашим высоким требованиям. Кроме того, что немаловажно, с Happy Monday всегда приятно и продуктивно работать, за что вам огромное спасибо!
Валерия Саварец
HR ассистент, PRSM
Завдяки Happy Monday пошук кандидатів у Культурний Проект більше не є тривалим і складним процесом. Усі вакансії Культурного Проекту заповнюються у короткий час саме завдяки Happy Monday – це потужні, креативні кандидати з високою експертністю в гуманітаристиці та вірою в трансформаційну силу гуманітарних знань. Happy Monday в цьому сенсі унікальний майданчик і надзвичайно корисний для нас.
Олена Стокоз
Операційний директор освітньої організації Культурний Проект
Знайдіть мені потрібного кандидата
Саме час заповнити інформацію про компанію та вакансію.
Після оплати вона з'явиться на сайті протягом 24 годин.
Happy Monday в цифрах
180 000
переглядів сторінок на місяць
80 000
21 000
51 000
10 100
унікальних користувачів на місяць
підписників
в Facebook
реакцій в Facebook
на місяць
підписників у Telegram
Ми працюємо з більш ніж 80 прогресивними компаніями країни, щоб кандидати знаходили осмислену кар'єру, а не просто роботу.